Preniknite do tajov technológie VSD+

Meníme zavedené štandardy a potreba predstavovať inovácie nás stále ženie dopredu.

GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ bez sušičky – PACK

Kompresor GA 7-110 VSD+ nájde uplatnenie všade tam, kde z technologických dôvodov nepožadujete sušenie alebo ho vykonávate v externej kondenzačnej sušičke. Toto riešenie je však dnes už na ústupe a používa sa len ojedinele.

Naplánovať si stretnutie
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ s integrovanou kondenzačnou sušičkou – FF

Kompresor GA 7-110 VSD+ s integrovanou sušičkou, ktorá je prepojená s riadiacou jednotkou Elektronikon, vám umožňuje využívať unikátne úsporné programy. Sušička tak beží len vtedy, keď skutočne potrebujete stlačený vzduch. Takto riešený kompresor prináša úspory a minimalizuje zastavanú plochu kompresorovne.

Naplánovať si stretnutie
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ s výmenníkom na využitie odpadového tepla – ER (Energy recovery)

Kompresor GA 7-110 VSD+ pri stlačení vyvíja veľké množstvo odpadového tepla, ktoré môžete vďaka výmenníku spätne využiť na ohrev teplej vody či pri prikurovaní. Technológia VSD+ ponúka ešte ďalšiu výhodu, môžete využiť aj teplo, ktoré vzniká chladením motora olejom.

Naplánovať si stretnutie
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ se vzdialeným monitorovaním SMART LINK

Systém monitorovania SMART LINK vám umožňuje sledovať všetky parametre vášho kompresora na diaľku. V okamihu máte prístup ku všetkým informáciám a na vašom počítači môžete prehľadne sledovať všetky detaily (prípadné poruchy či výpadky).

Naplánovať si stretnutie
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ s integrovanými filtrami

Strata tlaku kompresora GA 7-110 VSD+ je monitorovaná riadiacou jednotkou. Tá vás včas na tento fakt upozorní a vyšle požiadavku na výmenu filtračnej vložky.

Naplánovať si stretnutie

Poradíme vám, kontaktujte nás ešte dnes

Obráťte sa so svojimi otázkami na našich odborníkov. Radi vám so všetkým pomôžeme. Napíšte nám!